Якісний і стильний рюкзак LOUIS VUITTON з натуральної шкіри, розмір під формат А4
Характеристики:
виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-фурнітура брендована, все лого є
- Одне велике відділення під змійкою
-всередині з одного боку невелика кишеня на блискавці та велика кишеня (22*27 см) під планшет, книгу тощо.
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
- з лицьового боку 3 відділення під блискавками
- 2 відділення під блискавками по вертикалі
1 відділення на блискавці по горизонталі
- З боків рюкзака знизу дві невеликі кишеньки
- Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину та забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-Кольор : Чорний
Розмір:
Висота — 40 см.
Ширина — 30 см.
Товщина — 15 см.
Характеристики:
виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-фурнітура брендована, все лого є
- Одне велике відділення під змійкою
-всередині з одного боку невелика кишеня на блискавці та велика кишеня (22*27 см) під планшет, книгу тощо.
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
- з лицьового боку 3 відділення під блискавками
- 2 відділення під блискавками по вертикалі
1 відділення на блискавці по горизонталі
- З боків рюкзака знизу дві невеликі кишеньки
- Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину та забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-Кольор : Чорний
Розмір:
Висота — 40 см.
Ширина — 30 см.
Товщина — 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴







