-22%

Шкіряний великий рюкзак Giorgio Armani
4 500 ₴
3 499 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний і стильний рюкзак giorgio armani з натуральної шкіри, розмір під формат А4
Характеристики:
виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-фурнітура брендована, все лого є
- Одне велике відділення під змійкою
-всередині з одного боку невелика кишеня на блискавці та велика кишеня (22*27 см) під планшет, книгу тощо.
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
-з лицьового боку два відділення під блискавками
*великий 32*26 см
*мале 9*26 см
- З боків рюкзака знизу дві невеликі кишеньки
- Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину та забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-Кольор : Чорний
Розмір:
Висота — 41 см.
Ширина — 30 см.
Товщина — 16 см.
Характеристики:
виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-фурнітура брендована, все лого є
- Одне велике відділення під змійкою
-всередині з одного боку невелика кишеня на блискавці та велика кишеня (22*27 см) під планшет, книгу тощо.
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
-з лицьового боку два відділення під блискавками
*великий 32*26 см
*мале 9*26 см
- З боків рюкзака знизу дві невеликі кишеньки
- Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину та забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-Кольор : Чорний
Розмір:
Висота — 41 см.
Ширина — 30 см.
Товщина — 16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴






