Легкий і функціональний рюкзак унісекс може підійти як для дівчат, так і для хлопців, підійде на тренування або ж на кожен день.
- Два основні великі відділи на блискавці
- одне основне просторе відділення на блискавці (всередині велика відкрита кишеня). Блискавка з двома бігунками
- друге відділення на блискавці. Блискавка з двома бігунками
- З боків є кишені
- На лицьовій стороні горизонтальна кишеня на змійці
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- Сумісний із форматом А4
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 40х30х15 см;
Матеріал-водостійкий Оксфорд 1000 D
- Два основні великі відділи на блискавці
- одне основне просторе відділення на блискавці (всередині велика відкрита кишеня). Блискавка з двома бігунками
- друге відділення на блискавці. Блискавка з двома бігунками
- З боків є кишені
- На лицьовій стороні горизонтальна кишеня на змійці
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- Сумісний із форматом А4
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 40х30х15 см;
Матеріал-водостійкий Оксфорд 1000 D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴






