
Тканинний чорний рюкзак Adidas середнього розміру
640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 003
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий і функціональний рюкзак унісекс може підійти як для дівчат, так і для хлопців, підійде на тренування або ж на кожен день.
- Два основні великі відділи на блискавці
- одне основне просторе відділення на блискавці (всередині велика кишеня). Блискавка з двома бігунками
- друге відділення на блискавці (всередині велика кишеня). Блискавка з двома бігунками
- З боків є кишені
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- Сумісний із форматом А4
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 38х25х14 см;
Матеріал-водостійкий Оксфорд 1000 D
- Два основні великі відділи на блискавці
- одне основне просторе відділення на блискавці (всередині велика кишеня). Блискавка з двома бігунками
- друге відділення на блискавці (всередині велика кишеня). Блискавка з двома бігунками
- З боків є кишені
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- Сумісний із форматом А4
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 38х25х14 см;
Матеріал-водостійкий Оксфорд 1000 D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 14 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴





