-18%

Жіноча коричнева сумка середнього розміру
1 280 ₴
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991660
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка жіноча сумка середнього розміру
- закривається на блискавку
-3 основні відділення на блискавці (центральне відділення дод. закривається на блискавку, у ньому бічна кишеня для дріб'язку на блискавці)
- з боків сумки кишені на блискавках
- ззаду сумочки кишеня на блискавці
- якісна фурнітура
Довгий регульований ремінець (мах 145 см)
Матеріал — якісна екошкіра преміум'якості італійського виробництва
Розміри:
Висота — 21 см
Ширина — 25 см
Дно — 13 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
- закривається на блискавку
-3 основні відділення на блискавці (центральне відділення дод. закривається на блискавку, у ньому бічна кишеня для дріб'язку на блискавці)
- з боків сумки кишені на блискавках
- ззаду сумочки кишеня на блискавці
- якісна фурнітура
Довгий регульований ремінець (мах 145 см)
Матеріал — якісна екошкіра преміум'якості італійського виробництва
Розміри:
Висота — 21 см
Ширина — 25 см
Дно — 13 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴







