-14%

Сумочка жіноча, крос-боді в кольорі гіркий шоколад
1 220 ₴
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99931755
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна, красива сумка крос-боді
Розміри:
Ширина — 17,5 см
Висота — 11 см
Дно – 9 см
Одне містке відділення під блискавками, у якому також є 3 відділення під картки та кишенька під парфуми
Ремінь-ланцюг: 120 см
Довжина короткої ручки — 20 см
Матеріал — якісна екошкіра
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Розміри:
Ширина — 17,5 см
Висота — 11 см
Дно – 9 см
Одне містке відділення під блискавками, у якому також є 3 відділення під картки та кишенька під парфуми
Ремінь-ланцюг: 120 см
Довжина короткої ручки — 20 см
Матеріал — якісна екошкіра
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴






