-14%

Жіноча бежева сумочка, крос-боді
1 400 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991815
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна, гарна сумочка крос-боді
- закривається на замок
- 2 відділення (з боків 2 внутрішні кишені — відкрита та на блискавці)
-несимна коротка ручка (21 см)
- плечовий регульований ремінь (мах 135 см)
Матеріал: екошкіра люкс якості італійського виробництва
Розміри:
Ширина — 16 см
Висота — 31 см
Дно — 10 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
- закривається на замок
- 2 відділення (з боків 2 внутрішні кишені — відкрита та на блискавці)
-несимна коротка ручка (21 см)
- плечовий регульований ремінь (мах 135 см)
Матеріал: екошкіра люкс якості італійського виробництва
Розміри:
Ширина — 16 см
Висота — 31 см
Дно — 10 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴








