-12%

Шкіряна сумка портфель для документів Louis Vuitton
3 300 ₴
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9966260
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний діловий портфель для документів формат А4 в натуральній шкірі, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні. Ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або невеликий ноутбук, а також інші дрібні речі.
- 1 основне відділення на блискавці (кишеня під планшет, нетбук, кишеня на блискавці)
- на лицьовій стороні велике відділення на блискавці
- з тильного боку кишеня на блискавці
- 2 маленькі ручки (34 см)
- плечовий ремінь (мах 140 см)
-фурнітура брендована, все лого є
Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір —
Висота: 29 см
Довжина: 37 см
Глибина: 7 см
Переваги:
Паковання — пильовик і пакет.
- 1 основне відділення на блискавці (кишеня під планшет, нетбук, кишеня на блискавці)
- на лицьовій стороні велике відділення на блискавці
- з тильного боку кишеня на блискавці
- 2 маленькі ручки (34 см)
- плечовий ремінь (мах 140 см)
-фурнітура брендована, все лого є
Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір —
Висота: 29 см
Довжина: 37 см
Глибина: 7 см
Переваги:
Паковання — пильовик і пакет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴








