
Чоловіча невелика тканинна сумка на 2 відділи Nike
350 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- 2 основні відділення на блискавці (всередині є бічна кишеня в одному з відділень)
- на лицьовій стороні сумки розташована кишеня на блискавці.
- з тильного боку сумки також кишеня на блискавці
- регульований плечовий ремінь дає змогу настроювати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: Оксфорд 1000D (матеріал відомий своєю міцністю і стійкістю до зношування).
- Підкладка з поліестеру
- Матеріал: Oxford 1000d
- Розмір: 15*18х6,5 см
- Колір: Чорний
- 2 основні відділення на блискавці (всередині є бічна кишеня в одному з відділень)
- на лицьовій стороні сумки розташована кишеня на блискавці.
- з тильного боку сумки також кишеня на блискавці
- регульований плечовий ремінь дає змогу настроювати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: Оксфорд 1000D (матеріал відомий своєю міцністю і стійкістю до зношування).
- Підкладка з поліестеру
- Матеріал: Oxford 1000d
- Розмір: 15*18х6,5 см
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





