Стильний, гарний крос-боді
Усередині одне відділення, одна кишеня на блискавці, і ще дві відкриті кишені
Довгий регульований текстильний ремінець (мах 130 см)
Розміри:
Ширина —23 см
Висота — 14 см
Дно – 9 см
Матеріал — якісна екошкіра.
Усередині одне відділення, одна кишеня на блискавці, і ще дві відкриті кишені
Довгий регульований текстильний ремінець (мах 130 см)
Розміри:
Ширина —23 см
Висота — 14 см
Дно – 9 см
Матеріал — якісна екошкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴









