Чоловіче шкіряне портмоне, яке вирізняється простотою та зручністю.
Характеристики:
-4 відділення для купюр (2 відкриті,1 під змійкою й 1 на затискачі)
-7 комірок під картки;
- монетниця всередині на кнопки
-закривається на кнопку
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 9,5*12,5*2,5 см.
Характеристики:
-4 відділення для купюр (2 відкриті,1 під змійкою й 1 на затискачі)
-7 комірок під картки;
- монетниця всередині на кнопки
-закривається на кнопку
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 9,5*12,5*2,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






