-13%

Чоловічий шкіряний гаманець на магнітній застібці
800 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999016
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий тонкий шкіряний гаманець на магнітній застібці
У цій моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше — кріплення, дріб'язок і банкноти.
Особливості:
-2 відділення для банкнот (одне під блискавкою)
-відділення для монет ззаду на блискавці
- 8 відділів під картки або візитки
- затискач для грошей
- 2 бічні кишені на магнітах
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 12х9х2,5 см
Йде у фірмовій коробці.
У цій моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше — кріплення, дріб'язок і банкноти.
Особливості:
-2 відділення для банкнот (одне під блискавкою)
-відділення для монет ззаду на блискавці
- 8 відділів під картки або візитки
- затискач для грошей
- 2 бічні кишені на магнітах
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 12х9х2,5 см
Йде у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




