-9%

Чоловіча шкіряна сумка середнього розміру Louis Vuitton Люкс
3 500 ₴
3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9998010
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна чоловіча шкіряна сумка Louis Vuitton ідеально підходить для впевнених у собі сучасних чоловіків. Виріб виготовлений із міцної шкіри, яка слугуватиме багато років, не втрачаючи якісних характеристик. Сумка чудово тримає форму та підійде під будь-який образ.
- Одне велике відділення.
-в середині нашитий логотип, є додаткова кишеня
- Зовні дві кишені з двох боків різного розміру на блискавці.
-Сумку можна носити як через плече (мах довжина 140 см), так і в руці.
Розмір 24*21*6 см.
Паковання — фірмовий пильовик
- Одне велике відділення.
-в середині нашитий логотип, є додаткова кишеня
- Зовні дві кишені з двох боків різного розміру на блискавці.
-Сумку можна носити як через плече (мах довжина 140 см), так і в руці.
Розмір 24*21*6 см.
Паковання — фірмовий пильовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴






