-13%

Чоловіча невелика шкіряна сумка Люкс
3 900 ₴
3 399 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шикарна чоловіча сумка, яка незамінна в повсякденному житті
Виріб виготовлений із міцної шкіри, яка слугуватиме багато років, не втрачаючи якісних характеристик.Сумка чудово тримає форму та підійде під будь-який образ.
Характеристики:
1 основне відділення на блискавці (всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці)
- на лицьовій стороні сумки горизонтальна кишеня під блискавкою
- на тильній стороні сумки вертикальна кишеня під блискавкою
-Знімна коротка ручка
-довгий регульований плечовий ремінь (мах довжина 150 см)
Матеріал — якісна теляча шкіра
Паковання — пильовик і фірмова коробка
Колір: Чорний
Розмір 24*21*6 см.
Виріб виготовлений із міцної шкіри, яка слугуватиме багато років, не втрачаючи якісних характеристик.Сумка чудово тримає форму та підійде під будь-який образ.
Характеристики:
1 основне відділення на блискавці (всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці)
- на лицьовій стороні сумки горизонтальна кишеня під блискавкою
- на тильній стороні сумки вертикальна кишеня під блискавкою
-Знімна коротка ручка
-довгий регульований плечовий ремінь (мах довжина 150 см)
Матеріал — якісна теляча шкіра
Паковання — пильовик і фірмова коробка
Колір: Чорний
Розмір 24*21*6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴






