-15%

Чоловіча шкіряна сумка середнього розміру Giorgio Armani
2 000 ₴
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9995513
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До вашої уваги представлена сучасна та актуальна модель чоловічої сумки
- Дотримано всі стандарти
- Фурнітура брендована, все лого є
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
- на лицьовій стороні сумки кишеня на блискавці
- Основне відділення на блискавці (всередині бічна кишеня на блискавці та відкрита кишенька)
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 25 см
Ширина: 6 см
Паковання — пильовик і пакет
- Дотримано всі стандарти
- Фурнітура брендована, все лого є
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
- на лицьовій стороні сумки кишеня на блискавці
- Основне відділення на блискавці (всередині бічна кишеня на блискавці та відкрита кишенька)
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 25 см
Ширина: 6 см
Паковання — пильовик і пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴






