До вашої уваги представлена сучасна та актуальна модель чоловічої сумки
- Дотримано всі стандарти
- Фурнітура брендована, все лого є
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
- одне велике відділення на блискавці ( всередині кишеня на блискавці та відкрита невелика кишеня)
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 21 см
Висота: 23 см
Ширина: 5 см
Паковання — пильовик і пакет
- Дотримано всі стандарти
- Фурнітура брендована, все лого є
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
- одне велике відділення на блискавці ( всередині кишеня на блискавці та відкрита невелика кишеня)
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 21 см
Висота: 23 см
Ширина: 5 см
Паковання — пильовик і пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴










