-14%

Шкіряний бордовий гаманець, шкіряна барсетка
1 400 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9998823
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний клатч-гаманець із натуральної м'якої шкіри з ручкою на зап'ястку. Модель містка та зручна, у яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона та ключів
-закривається на блискавку
- 5 відділів
-6 відділів під карток
-2 містких відділи під купюри, смартфон та інше
-монетниця всередині на блискавці
-знімна маленька ручка за зап'ястя (18 см)
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 20х11х5 см
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
-закривається на блискавку
- 5 відділів
-6 відділів під карток
-2 містких відділи під купюри, смартфон та інше
-монетниця всередині на блискавці
-знімна маленька ручка за зап'ястя (18 см)
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 20х11х5 см
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴







