-20%

Бордовий шкіряний жіночий гаманець (люкс)
980 ₴
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999407
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець не важкий, добре лежить у руці та зручний у використанні. Поміщаються купюри всіх номіналів, включно з 1000 грн.
Закривається на приховані магніти, всередині:
-5 відділення для купюр (1 під блискавкою)
-10 відділень для карток
-2 кишені для монет на блискавках усередині гаманця
-кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця. Матеріал: 100% лакова натуральна шкіра
Розмір 18,5*9*3см.
Виробництво — Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Закривається на приховані магніти, всередині:
-5 відділення для купюр (1 під блискавкою)
-10 відділень для карток
-2 кишені для монет на блискавках усередині гаманця
-кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця. Матеріал: 100% лакова натуральна шкіра
Розмір 18,5*9*3см.
Виробництво — Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴





