Жіночий гаманець у натуральній шкірі дуже компактний і місткий, прекрасно лягати в руку та є топ моделлю перевіреної фабрики VerMari!
Матеріал: Натуральна теляча шкіра
-Застібка: магнітна та блискавки
-Внутрішня обробка: натуральна шкіра та шовк
- 4 відділи для купюр
- 10 слотів для карток і візиток;
- 2 відділення для дрібниць під змійкою ззаду гаманця та всередині під клапаном на блискавці
- велике відділення на клапані під блискавкою
Розмір -19,5х9х3 см
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Матеріал: Натуральна теляча шкіра
-Застібка: магнітна та блискавки
-Внутрішня обробка: натуральна шкіра та шовк
- 4 відділи для купюр
- 10 слотів для карток і візиток;
- 2 відділення для дрібниць під змійкою ззаду гаманця та всередині під клапаном на блискавці
- велике відділення на клапані під блискавкою
Розмір -19,5х9х3 см
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴







