-23%

Чоловіча чорна велика сумка Armani
1 090 ₴
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66032-5
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До вашої уваги представлена сучасна та актуальна модель чоловічої сумки, яка підійде всім охочим вмістити в сумці тільки необхідні речі: гаманець, телефон, картки, посвідчення тощо. Її можна носити на плечі зверху верхнього одягу або під ним.
Характеристики:
- закривається клапаном на магнітах
- (3) три основні відділення на блискавці під клапаном;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня кишеня відкритого типу під клапаном;
- ззаду сумки відділ на блискавці.
- в комплекті знімна маленька ручка (23 см) і плечовий регульований ремінець (мах довжина 150 см)
- Матеріал: високоякісна екошкіра
Розмір:
-Довжина: 25 см
-Висота: 32 см
-Ширина: 6 см
Характеристики:
- закривається клапаном на магнітах
- (3) три основні відділення на блискавці під клапаном;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня кишеня відкритого типу під клапаном;
- ззаду сумки відділ на блискавці.
- в комплекті знімна маленька ручка (23 см) і плечовий регульований ремінець (мах довжина 150 см)
- Матеріал: високоякісна екошкіра
Розмір:
-Довжина: 25 см
-Висота: 32 см
-Ширина: 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴








