
До вашої уваги представлена сучасна і актуальна модель чоловічої сумки, яка підійде всім, хто бажає вмістити в сумці тільки необхідні речі: гаманець, телефон, картки, посвідчення тощо. Її можна носити на плечі зверху верхнього одягу або під ним.
Характеристики:
- закривається клапаном на магнітах
- (3) три основних відділення на блискавці під клапаном;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня кишеня відкритого типу під клапаном;
- ззаду сумки відділення на блискавці.
- в комплекті знімна маленька ручка (24 см) і плечовий регульований ремінець (максимальна довжина 150 см)
- Матеріал: високоякісна еко шкіра
Розмір:
-Довжина: 20 см
-Висота: 24 см
-Ширина: 5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 799 ₴








