-19%

Містка жіноча світло-сіра сумка
1 480 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991616
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумочка з якісної екошкіри. Три зручні відділення й безліч кишеньок дають змогу зручно розмістити Ваші речі. Сумка буде вашою супутницею і в повсякденному житті, і на святі, адже вона чудово поєднується з будь-яким стилем одягу
-Сумочка має 3 місткі відділення на блискавках
- в середньому відділенні (кишеня на блискавці та відкрита бічна кишеня)
- ззаду сумки кишеня на блискавці
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
Матеріал: екошкіра преміум'якості
Розмір
Довжина: 34 см;
Висота: 26 см;
Дно — 12 см
Довжина ручок — 30 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
-Сумочка має 3 місткі відділення на блискавках
- в середньому відділенні (кишеня на блискавці та відкрита бічна кишеня)
- ззаду сумки кишеня на блискавці
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
Матеріал: екошкіра преміум'якості
Розмір
Довжина: 34 см;
Висота: 26 см;
Дно — 12 см
Довжина ручок — 30 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴







