-20%

Чорний гаманець-клатч на змійці Gucci
999 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорний гаманець-клатч на змійці
-3 відділів для купюр
-14 відділень для карток
-монетниця всередині на блискавці
-Зроблений із якісної екошкіри
-Фурнітура брендована, все лого є
- коротка маленька ручка-петля на руку
-Матеріал — екошкіра
Паковання — пакет
Розмір 21*11*3 см
-3 відділів для купюр
-14 відділень для карток
-монетниця всередині на блискавці
-Зроблений із якісної екошкіри
-Фурнітура брендована, все лого є
- коротка маленька ручка-петля на руку
-Матеріал — екошкіра
Паковання — пакет
Розмір 21*11*3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





