-18%

Шкіряний чорний гаманець-клатч на блискавці LOUIS VUITTON
2 200 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний чорний гаманець-клатч на змійці
-5 відділів для купюр
-8 відділень для карток
-монетниця всередині на блискавці
-Фурнітура брендована, все лого є
-Матеріал — натуральна шкіра
Паковання-пилок і фірмова коробка
Розмір 19,5*10*2,5 см
-5 відділів для купюр
-8 відділень для карток
-монетниця всередині на блискавці
-Фурнітура брендована, все лого є
-Матеріал — натуральна шкіра
Паковання-пилок і фірмова коробка
Розмір 19,5*10*2,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴






