-14%

Жіноча нагрудна чорна бананка сумка на пояс
699 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-бананка
-Оптимальний розмір для найнеобхідніших дрібних речей
-Універсальний дизайн
-Один зовнішня велика кишеня;
-Один зовнішня маленька кишеня;
- Довжина ременя регулюється, максимальна довжина 90 см.
- Розміри: 30*14*8 см
Матеріал — якісна екошкіра
-Оптимальний розмір для найнеобхідніших дрібних речей
-Універсальний дизайн
-Один зовнішня велика кишеня;
-Один зовнішня маленька кишеня;
- Довжина ременя регулюється, максимальна довжина 90 см.
- Розміри: 30*14*8 см
Матеріал — якісна екошкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс |
| Максимальний обхват талії | 90 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Ні |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




