-17%

Вертикальне шкіряне чоловіче портмоне
1 200 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999623
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний шкіряний тонкий гаманець підійде чоловікові, який цінує свої гроші та час. У ньому зручно розташовані 3 відділення для купюр і містка кишеня для монет. Водійські права, пропуск та інші документи можна помістити в прилеглих відсіках.
(3) два відділення для купюр (одне на блискавці);
(10) комірок для пластикових карток;
(1) одна внутрішня монетниця на блискавці;
(3) три великі вертикальні кишені під документи;
Матеріал натуральна шкіра ( люкс якість)
Розміри (ШхВхГ): 10,5х14х2 см.
Паковання — фірмова коробка
(3) два відділення для купюр (одне на блискавці);
(10) комірок для пластикових карток;
(1) одна внутрішня монетниця на блискавці;
(3) три великі вертикальні кишені під документи;
Матеріал натуральна шкіра ( люкс якість)
Розміри (ШхВхГ): 10,5х14х2 см.
Паковання — фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




