-10%

Чоловічий шкіряний чорний гаманець Zilli
1 050 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999208
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий стильний гаманець на магнітній застібці з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації.В цій моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше — кріплення, мелоч і банкноти.
Особливості:
-3 відділення для банкнот (одне під змійкою)
-відділення для монет на кнопці
— доповнювальна візитниця під картки (11 одиниць), яка виймається.
Матеріал — якісна натуральна шкіра
Йде у фірмовій коробці.
Розмір — 12 х 10 х 3 см
Особливості:
-3 відділення для банкнот (одне під змійкою)
-відділення для монет на кнопці
— доповнювальна візитниця під картки (11 одиниць), яка виймається.
Матеріал — якісна натуральна шкіра
Йде у фірмовій коробці.
Розмір — 12 х 10 х 3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilli |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 6 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴







