-18%

Жіноча сумочка, крос-боді середнього розміру
1 280 ₴
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991766
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна якісна сумочка, крос-боді
- Два окремих відділення на змійках
- Довгий регульований текстильний ремінець (мах 150 см)
Матеріал — якісна шкіра преміум'якості
Розміри:
Ширина -22.5 см
Висота — 15 см
Дно – 8,5 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
- Два окремих відділення на змійках
- Довгий регульований текстильний ремінець (мах 150 см)
Матеріал — якісна шкіра преміум'якості
Розміри:
Ширина -22.5 см
Висота — 15 см
Дно – 8,5 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴







