До вашої уваги представлена сучасна та містка модель чоловічої сумки
- Дотримано всі стандарти
- якісна фурнітура
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
- Спереду кишеня на блискавці та кишеня магнітної кнопки
- основне відділення під блискавкою ( всередині кишеня під змійкою й бічна кишеня)
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 20 см
Висота: 24 см
Ширина: 7 см
- Дотримано всі стандарти
- якісна фурнітура
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
- Спереду кишеня на блискавці та кишеня магнітної кнопки
- основне відділення під блискавкою ( всередині кишеня під змійкою й бічна кишеня)
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 20 см
Висота: 24 см
Ширина: 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴







