Стильна та зручна чоловіча сумка через плече — ідеальний вибір для щоденного використання. Виготовлена з міцного водостійкого матеріалу, вона має кілька зручних відділень на блискавці для зберігання телефона, гаманця, ключів та інших дрібниць.
Сумка ідеально підходить для міських прогулянок, подорожей, поїздок
Характеристики:
- 2 основні відділення на блискавках (в одному з них додаткова кишеня на блискавці)
-лицьова сторона сторона відділ на блискавці
- з тильного боку кишеня на блискавці
-мах довжина плечового ременя — 145 см
- носиться на правий бік!
Матеріал: Оксфорд 1000D
Розміри
- Висота — 30 см
- Ширина — 19 см
- Товщина — 7 см
Сумка ідеально підходить для міських прогулянок, подорожей, поїздок
Характеристики:
- 2 основні відділення на блискавках (в одному з них додаткова кишеня на блискавці)
-лицьова сторона сторона відділ на блискавці
- з тильного боку кишеня на блискавці
-мах довжина плечового ременя — 145 см
- носиться на правий бік!
Матеріал: Оксфорд 1000D
Розміри
- Висота — 30 см
- Ширина — 19 см
- Товщина — 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴






