
Жіночий шкіряний гаманець на блискавці в кольорі пудра
999 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
-закривається на блискавку
-всередині 5 відділення для купюр
-8 кишень для карток
- всередині відділення на блискавці під монети
- спереду кишеня на блискавці для монет або ін. дрібниць
- маленька ручка на руку
Матеріал: натуральна шкіра.
Цвет: пудра.
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5х10х2,5 см.
Країна-виробник: Китай
Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
-закривається на блискавку
-всередині 5 відділення для купюр
-8 кишень для карток
- всередині відділення на блискавці під монети
- спереду кишеня на блискавці для монет або ін. дрібниць
- маленька ручка на руку
Матеріал: натуральна шкіра.
Цвет: пудра.
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5х10х2,5 см.
Країна-виробник: Китай
Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senior leather goods |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





