
Тканинний чорний великий рюкзак на 3 відділення Nike
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999333
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлений із міцного Оксфорда 1000 D. Рюкзак підійде на тренування або ж на кожен день. Три основні великі відділи на блискавці, бічні кишені. Рюкзак унісекс може підійти як для дівчат, так і для хлопців. Сумісний із форматом А4 і А5.
- 3 основних відділення на блискавках
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою;
- Друге окреме відділення з кишенею для ноутбука, планшета;
- бічні кишені
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 47х38х18 см;
Водостійкий матеріал Оксфорд 1000 D
- 3 основних відділення на блискавках
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою;
- Друге окреме відділення з кишенею для ноутбука, планшета;
- бічні кишені
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 47х38х18 см;
Водостійкий матеріал Оксфорд 1000 D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 38 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





