Топ продаж
-12%

Жіноча містка коричнева сумка (натуральна замша)
2 040 ₴
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991281
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця модель вирізняється своєю місткістю й комфортом, у якій легко та зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
Матеріал: екошкіра преміум'якості та замша натуральна італійського виробництва
- Зовні натуральна замша
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені відкриті та кишеня на блискавці.
-Сумка закривається на блискавку.
Розмір
Довжина: 42 см;
Висота: 29 см;
Дно — 12 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Матеріал: екошкіра преміум'якості та замша натуральна італійського виробництва
- Зовні натуральна замша
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені відкриті та кишеня на блискавці.
-Сумка закривається на блискавку.
Розмір
Довжина: 42 см;
Висота: 29 см;
Дно — 12 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





