
Сумка жіноча містка чорна, шопер чорний
399 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже зручна, містка та легка жіноча сумка.
- закривається на блискавку
- всередині одне відділення на підкладці, є кишеня для телефона або дрібниць.
- зовні з боків дві глибокі кишені
- довгі ручки — дають змогу носити сумку на плечі та в руках
Розміри: 43*30*10см (43см по верху сумки)
Довжина ручок: 58 см
Матеріал: Болонья стьобана на синтепоні.
- закривається на блискавку
- всередині одне відділення на підкладці, є кишеня для телефона або дрібниць.
- зовні з боків дві глибокі кишені
- довгі ручки — дають змогу носити сумку на плечі та в руках
Розміри: 43*30*10см (43см по верху сумки)
Довжина ручок: 58 см
Матеріал: Болонья стьобана на синтепоні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 580 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






