
Шкіряний жіночий бордовий гаманець
880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9995919
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний шкіряний гаманець жіночий
на магните ідеальний варіант для повсякденного використання
-Матеріал: Натуральна шкіра
-Основне відділення закривається на магніт.
-Перегородки із замші та текстилю.
-4 відділи для купюр (одне під блискавкою)
-8 слотів для карток і візиток;
-Відкрита кишеня ззаду гаманця;
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Розмір — 19*9*3 см
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
на магните ідеальний варіант для повсякденного використання
-Матеріал: Натуральна шкіра
-Основне відділення закривається на магніт.
-Перегородки із замші та текстилю.
-4 відділи для купюр (одне під блискавкою)
-8 слотів для карток і візиток;
-Відкрита кишеня ззаду гаманця;
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Розмір — 19*9*3 см
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка, Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




