-8%

Чорне шкіряне чоловіче портмоне з відділенням для автододатків
1 260 ₴
1 159 ₴
- Готово до відправки
- Код: V 001-218
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний шкіряний гаманець підійде чоловікові, який цінує свої гроші та час. У ньому зручно розташовані 2 відділення для банкнот і містка кишеня для монет. Водійські права, пропуск та інші документи можна помістити в прилеглих відсіках. Прозорі віконця слугуватимуть як відділення для банківських карток або фото дорогих людей. Оригінальним доповненням цього чоловічого гаманця є — 3 блоки з прозорими файлами.
- (3) два відділення для купюр (одне на блискавці);
- (4) комірок для пластикових карток;
- (1) одна внутрішня монетниця на кнопці;
- (4) чотири прилеглі кишені;
- (2) три прозорі вікна;
- (1) один блок із прозорими файлами.
- закривається на кнопку-магніт
Матеріал натуральна шкіра ( люкс якість)
Розміри (ШхВхГ): 10х14х3 см.
- (3) два відділення для купюр (одне на блискавці);
- (4) комірок для пластикових карток;
- (1) одна внутрішня монетниця на кнопці;
- (4) чотири прилеглі кишені;
- (2) три прозорі вікна;
- (1) один блок із прозорими файлами.
- закривається на кнопку-магніт
Матеріал натуральна шкіра ( люкс якість)
Розміри (ШхВхГ): 10х14х3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴





