-9%

Гаманець вертикальний чоловічий шкіряний чорного кольору
1 320 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: V005-218
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіче портмоне від перевіреного виробника Vermari, яке вирізняється простотою та зручністю.
Характеристики:
-2 відділення для купюр
-14 комірок під картки;
- монетниця всередині на кнопки
-закривається на кнопку-магніт
Матеріал: натуральна шкіра ( люкс якість)
Розміри (ШхВхГ): 9*12*3 см.
Характеристики:
-2 відділення для купюр
-14 комірок під картки;
- монетниця всередині на кнопки
-закривається на кнопку-магніт
Матеріал: натуральна шкіра ( люкс якість)
Розміри (ШхВхГ): 9*12*3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴






