-13%

Шкіряний жіночий гаманець Vermari на змійці
1 500 ₴
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9993996
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний гаманець Vermari з натуральної шкіри в люкс якості
-дві відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-4 відділення під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка, за допомогою якої можна носити як клатч (перевертно лягає в руку)
Модель містка та зручна, у яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона та документів
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 20,5*10*4 см
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
-дві відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-4 відділення під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка, за допомогою якої можна носити як клатч (перевертно лягає в руку)
Модель містка та зручна, у яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона та документів
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 20,5*10*4 см
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴





