-28%

Чоловіча шкіряна містка сумка H.T Leather
3 600 ₴
2 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 995017-15
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вам чоловічу шкіряну сумку через плече H.T.Leather — ідеальний аксесуар для стильного та практичного чоловіка.
Характеристики:
- закривається клапаном на магнітах
- основне відділення на блискавці
- Відкрита кишеня під клапаном
-заду сумки відділ під блискавкою.
-Маленька ручка-16 см
Додаткові кишені забезпечують зручне зберігання дрібниць. У комплекті із сумкою йде фірмовий пильовик, який допоможе зберегти її в чудовому стані. Виготовлена зі шкіри високої якості, ця сумка поєднує в собі міцність і стиль. Будьте організованими та модними з чоловічою крутою сумкою через плече HT Leather.
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри:
Висота — 23 см.
Ширина — 19 см.
Товщина — 8 см.
Ремінець регулюється (мах довжина 160 см)
Фірмовий пильовик у комплекті.
Бренд H.T.Leather популярний у всьому світі через те, що вже впродовж багатьох років постачає на міжнародний ринок шкіряні чоловічі вироби ( сумки, клатч, бананки, слінги, гаманці тощо). Якість продукції цього виробника завжди на вищому рівні, а неймовірна функціональність дає змогу користуватися одним таким аксесуаром упродовж довгих років.
Характеристики:
- закривається клапаном на магнітах
- основне відділення на блискавці
- Відкрита кишеня під клапаном
-заду сумки відділ під блискавкою.
-Маленька ручка-16 см
Додаткові кишені забезпечують зручне зберігання дрібниць. У комплекті із сумкою йде фірмовий пильовик, який допоможе зберегти її в чудовому стані. Виготовлена зі шкіри високої якості, ця сумка поєднує в собі міцність і стиль. Будьте організованими та модними з чоловічою крутою сумкою через плече HT Leather.
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри:
Висота — 23 см.
Ширина — 19 см.
Товщина — 8 см.
Ремінець регулюється (мах довжина 160 см)
Фірмовий пильовик у комплекті.
Бренд H.T.Leather популярний у всьому світі через те, що вже впродовж багатьох років постачає на міжнародний ринок шкіряні чоловічі вироби ( сумки, клатч, бананки, слінги, гаманці тощо). Якість продукції цього виробника завжди на вищому рівні, а неймовірна функціональність дає змогу користуватися одним таким аксесуаром упродовж довгих років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴






