-14%

Жіноча містка коричнева сумка (натуральна замша й екошкіра)
1 740 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991694
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка комфортна сумка, в якій легко та зручно розмістяться предмети повсякденного побуту, яка підходить як під спорт, так і під строгий зовнішній вигляд. Завдяки регулювальному ременю її можна носити як на плечі, так і через плече.
-Знайомки натуральна замша італійського виробництва й екошкіра преміум'якості
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ремені, зручно носити як на плечі, так і через плече.
-Сумка має два основі відділи на змійках (всередині відкрита кишеня та кишеня під блискавкою)
-з лицьового боку кишеня на блискавці та кишеня на магнітній застібці
- з тильного боку кишеня на блискавці
-з боків невеликі відкриті кишені
Розміри:
висота — 30 см
довжина — 35 см
ширина -14 см
регульована довжина ручки (50 см -130 см)
Матеріал: екошкіра преміум'якості та натуральна замша італійського виробництва
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
-Знайомки натуральна замша італійського виробництва й екошкіра преміум'якості
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ремені, зручно носити як на плечі, так і через плече.
-Сумка має два основі відділи на змійках (всередині відкрита кишеня та кишеня під блискавкою)
-з лицьового боку кишеня на блискавці та кишеня на магнітній застібці
- з тильного боку кишеня на блискавці
-з боків невеликі відкриті кишені
Розміри:
висота — 30 см
довжина — 35 см
ширина -14 см
регульована довжина ручки (50 см -130 см)
Матеріал: екошкіра преміум'якості та натуральна замша італійського виробництва
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴





