Топ продаж

Жіноча коричнева містка сумка (натуральна замша й екошкіра)
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991584
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка, комфортна в якій легко та зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
-Знайомки екошкіра преміум'якості з лаковими вставками та натуральна замша італійського виробництва
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
-Сумка закривається на блискавку.
Розміри:
висота — по центру 27 см (бічна -33 см)
довжина — 30 см
ширина -15 см
ручки — 50 см
Матеріал: екошкіра преміум'якості з лаковими вставками та натуральна замша італійського виробництва
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
-Знайомки екошкіра преміум'якості з лаковими вставками та натуральна замша італійського виробництва
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
-Сумка закривається на блискавку.
Розміри:
висота — по центру 27 см (бічна -33 см)
довжина — 30 см
ширина -15 см
ручки — 50 см
Матеріал: екошкіра преміум'якості з лаковими вставками та натуральна замша італійського виробництва
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴





