
Чоловіча сумка середнього розміру Adidas
330 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-основне відділення сумки закривається на блискавку (всередині є бічна кишеня)
- на лицьовій стороні сумки розташована зручна кишеня на блискавці.
- з тильного боку сумки також кишеня на блискавці
- регульований плечовий ремінь дає змогу настроювати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: Оксфорд 1000D (матеріал відомий своєю міцністю і стійкістю до зношування).
- Підкладка з поліестеру
- Матеріал: Oxford 1000d
- Розмір: 23*20х6 см
- Колір: Чорний
-основне відділення сумки закривається на блискавку (всередині є бічна кишеня)
- на лицьовій стороні сумки розташована зручна кишеня на блискавці.
- з тильного боку сумки також кишеня на блискавці
- регульований плечовий ремінь дає змогу настроювати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: Оксфорд 1000D (матеріал відомий своєю міцністю і стійкістю до зношування).
- Підкладка з поліестеру
- Матеріал: Oxford 1000d
- Розмір: 23*20х6 см
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




