Зручний компактний і місткий слінг
-Ліцева сторона натуральна м'яка шкіра приємна на дотик.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-2 відділення на блискавці
-маленькі кишені на лицьовій стороні
-всередині кишеня під дріб'язок або телефон
-внутрішня обробка шкіра та тканина
-мах довжина плечового ременя — 145 см
- Висота — 30 см
- Ширина — 15 см
- Товщина — 8 см
Матеріал натуральна шкіра
Виробництво — фабричний Китай
-Ліцева сторона натуральна м'яка шкіра приємна на дотик.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-2 відділення на блискавці
-маленькі кишені на лицьовій стороні
-всередині кишеня під дріб'язок або телефон
-внутрішня обробка шкіра та тканина
-мах довжина плечового ременя — 145 см
- Висота — 30 см
- Ширина — 15 см
- Товщина — 8 см
Матеріал натуральна шкіра
Виробництво — фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴





