-19%

Чоловіча шкіряна барсетка, клатч Philipp Plein
2 600 ₴
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991806
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шикарна чоловіча барсетка, яка незамінна в повсякденному житті. Виріб виготовлений із міцної шкіри, яка слугуватиме багато років, не втрачаючи якісних характеристик. Барсетка чудово тримає форму та підійде під будь-який образ.Незважаючи на невеликий розмір клатч досить місткий, щоб вмістити гроші, кредитки, дисконтні картки, візитки, смартфони та інше.
Характеристики:
виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-основне відділення під блискавкою та блискавку можна фіксувати на кодовий замок (0-0 для відкриття)
-всередині з одного боку кишенька на блискавці
-всередині з іншого боку відділення для 6 карток або візиток і кишеня під телефон або ін.
-на лицьовій стороні кишеня на магнітах
-заду клатча незнімна ручка на руку
-У комплекті шкіряний ремінець на руку
Колір: Чорний
Розмір: 22*12*4 см
Характеристики:
виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-основне відділення під блискавкою та блискавку можна фіксувати на кодовий замок (0-0 для відкриття)
-всередині з одного боку кишенька на блискавці
-всередині з іншого боку відділення для 6 карток або візиток і кишеня під телефон або ін.
-на лицьовій стороні кишеня на магнітах
-заду клатча незнімна ручка на руку
-У комплекті шкіряний ремінець на руку
Колір: Чорний
Розмір: 22*12*4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴







