Рюкзак підійде на тренування або ж на кожен день. Рюкзак унісекс може підійти як для дівчат, так і для хлопців. Сумісний із форматом А4 і А5. Два основні великі відділи на блискавці, і невеликі кишені на блискавках спереду та ззаду рюкзака, бічні відкриті кишені.
-Основне відділення на блискавці з двома бігунками (у ньому відділення під планшет або велика відкрита кишеня)
- друге велике відділення
-вертикальна кишеня на блискавці з лицьового боку
- вертикальна кишеня на блискавці на спинці рюкзака
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- бічні відкриті кишені з боків
- в комплекті невеликий гаманець на блискавці (12*8 см)
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 43х 32х15 см;
Водостійкий матеріал Оксфорд 1000 D
-Основне відділення на блискавці з двома бігунками (у ньому відділення під планшет або велика відкрита кишеня)
- друге велике відділення
-вертикальна кишеня на блискавці з лицьового боку
- вертикальна кишеня на блискавці на спинці рюкзака
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- бічні відкриті кишені з боків
- в комплекті невеликий гаманець на блискавці (12*8 см)
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 43х 32х15 см;
Водостійкий матеріал Оксфорд 1000 D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴








