-17%

Шкіряний чоловічий гаманець, купюрник чорного кольору
1 200 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991126 А3
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мужской вертикальний купюрник
Це чудовий подарунок для будь-якого чоловіка, який підкреслить силу та статус, такий подарунок приємно здивує й довго тішитиме своєю якістю й надійністю.
-3 відділення для купюр
-11 слотів для карток
- велика монетниця на блискавці ззаду гаманця
- закривається на приховані магніти
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розмір: 9*19*2 см
У комплекті подарункова упаковка
Це чудовий подарунок для будь-якого чоловіка, який підкреслить силу та статус, такий подарунок приємно здивує й довго тішитиме своєю якістю й надійністю.
-3 відділення для купюр
-11 слотів для карток
- велика монетниця на блискавці ззаду гаманця
- закривається на приховані магніти
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розмір: 9*19*2 см
У комплекті подарункова упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




