-16%

Чоловічий невеликий шкіряний гаманець чорного кольору
950 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991150
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіче шкіряне портмоне, яке вирізняється простотою та зручністю. Попри малий розмір, у нього помішаються всі купюри, також завдяки своєму розміру він чудово завадить у будь-яку кишеню одягу!
Характеристики:
-1 відділення для купюр
-5 відділення під картки;
-Маленька монетниця всередині на блискавці
- затискач для грошей
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 8,5*10*2 см.
Паковання — коробка виробника
Характеристики:
-1 відділення для купюр
-5 відділення під картки;
-Маленька монетниця всередині на блискавці
- затискач для грошей
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 8,5*10*2 см.
Паковання — коробка виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




