-13%

Чорне шкіряне чоловіче портмоне з відділенням для автододатків
1 150 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999302 А
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний шкіряний гаманець підійде чоловікові, який цінує свої гроші та час. У ньому зручно розташовані 2 відділення для банкнот і містка кишеня для монет. Водійські права, пропуск та інші документи можна помістити в прилеглих відсіках. Прозорі віконця слугуватимуть як відділення для банківських карток або фото дорогих людей. Оригінальним доповненням цього чоловічого гаманця є 3 блоки з прозорими файлами.
(3) відділення для купюр (одне на блискавці);
(4) комірки для пластикових карток;
(1) одна внутрішня монетниця на кнопці;
(4) чотири прилеглі кишені;
(2) три прозорі вікна;
(1) один блок із прозорими файлами.
Розміри (ШхВхГ): 11х14х3 см.
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання — коробка виробника
(3) відділення для купюр (одне на блискавці);
(4) комірки для пластикових карток;
(1) одна внутрішня монетниця на кнопці;
(4) чотири прилеглі кишені;
(2) три прозорі вікна;
(1) один блок із прозорими файлами.
Розміри (ШхВхГ): 11х14х3 см.
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання — коробка виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





