-16%

Гаманець чоловічий шкіряний чорного кольору
950 ₴
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999538
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіче шкіряне портмоне в класичному стилі
Характеристики:
-3 відділення для купюр (одне на блискавці)
-8 комірок для карток
-1 монетница на кнопке
-закривається на кнопку
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 13х10,5х3;
Паковання-коробка виробника
Характеристики:
-3 відділення для купюр (одне на блискавці)
-8 комірок для карток
-1 монетница на кнопке
-закривається на кнопку
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 13х10,5х3;
Паковання-коробка виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴







