
Жіноча чорна містка сумка замш із лаковими вставками
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99970-2
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця модель вирізняється своєю місткістю й комфортом, у якій легко та зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені відкриті та кишеня на блискавці.
- 3 зовнішні кишені на блискавці
-Сумка закривається на блискавку.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
Матеріал: м'яка екошкіра та натуральна замша преміум'якості італійського виробництва
Розмір
Довжина: 37 см;
Висота: 30 см;
Дно — 12 см
Мода змінюється постійно, але ця Класична моделька завжди залишається в тренді.
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені відкриті та кишеня на блискавці.
- 3 зовнішні кишені на блискавці
-Сумка закривається на блискавку.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
Матеріал: м'яка екошкіра та натуральна замша преміум'якості італійського виробництва
Розмір
Довжина: 37 см;
Висота: 30 см;
Дно — 12 см
Мода змінюється постійно, але ця Класична моделька завжди залишається в тренді.
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴





